• KURUMSAL WEB SİTESİ+
  Kurumsal firmaların ihtiyaçlarına göre mobil uyumlu responsive web siteleri hazırlıyoruz.Efor CMS yönetim panelimiz ile müşterilerimiz sitedeki içeriklerini kendileri yönetebiliyor.
 • ÖZEL E-TİCARET PROJELERİ+
  Taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinliyor sektörünüze uygun özellikler ile donatılmış size özel eticaret projeleri geliştiriyoruz.
 • KURUMSAL KİMLİK+
  Markanıza isim belirlenmesi, markanın tescil edilmesi, logo tasarımı, antetli , zarf , banner , katalog vb. tüm grafik ihtiyaçlarınız için yardımcı olabiliriz.
 • LANDİNG PAGE+
  Kısaca Tek sayfa olarak çalışan web siteleridir.Çok fazla içeriği olmayan veya hizmetlerini kısa ve öz olarak anlatmak isteyen web siteleri tarafından tercih edilmektedir.
 • MOBİL İNTERNET SİTESİ+
  m.siteadresi.com vb. formatta linke sahip web sitenizin tasarımından tamamen bağımsız çalışan mobil web siteleridir. İsteğe bağlı olarak kullanılır.
 • ÖZEL YAZILIM HİZMETİ+
  Kurumsal İhtiyaçlarınıza yönelik sıfırdan kodlama ile özel yazılım geliştirmekteyiz. Proje bazlı günlük veya saatlik olarak php & mysql tabanlı yazılım hizmeti veriyoruz.
TEKLİF İSTİYORUM

HAKKIMIZDA

Müşteri ve çözüm odaklı çalışma ilkesi doğrultusunda; etkin, ekonomik, yenilikçi bilgi teknolojileri ile çözümler üretmek, müşteri ile bütünleşerek ulusal alanda söz sahibi olmak.

Sizlerin memnuniyeti ve büyüdüğümüzün bilinci ile hareket ederek müşteri memnuniyeti yolunda sizlerden gelecek tüm eleştiri, fikir, görüş ve yorumu saygıyla karşılıyoruz.

Adres ve Telefonlar